Novinky

30.12.2022 se nám narodilo štěňátko, je to černonosý chlapeček💖! Porod neprobíhal dobře. Fotky štěňátka najdete v sekci Štěňata-Vrh C.

S velkou radostí oznamujeme, že na konci roku 2022 očekáváme narození štěňátek (vrh C) ze spojení Esi a Riga (Irigo Fifth Element Qwandoya) . Štěňátka po těchto dvou rodičích jsou krásná a zdravá, proto jsme Riga opět vybrali ke krytí naší Esi.

25. 9. 2021 jsme měli sraz vrhu B. Všechna štěňátka byla šikovná. Dělají nám velkou radost a jsme moc rádi, do jakých rukou jsme je svěřili. Všem děkujeme za účast.

Z leva: černý, oranžová, hnědý, fialová, mamka Esi, růžová, modrá, žlutý a červená

💖23. 04. 2021 nám Esi přivedla na svět 10 krásných štěňátek ve složení 5 holčiček a 5 kluků. Jedna holčička a jeden kluk jsou hnědonosí. Porod byl náročný, trval 20 hodin, ale mamka i štěňátka jsou v pořádku. Novinky a fotky štěňátek můžete sledovat v sekci Štěňata-Vrh B. 🎁

Vrh B

S velkou radostí oznamujeme, že březost naší Esiankiki s Rigem byla potvrzena. Koncem dubna přivítáme v naší chovné stanici vrh B. 💖

Sono 22. den
Sono 22. den

Na jaro 2021 plánujeme štěňátka. Pro tento vrh jsme si vybrali mladého Irigo Fifth Element Qwandoya s velmi přátelskou povahou.

Irigo Fifth Element Qwandoya

Našemu výjimečnému vrhu ,,A“ přejeme hodně zdraví a spoustu radostných zážitků se svými páníčky k 1. narozeninám. 🎈

Dne 8. 8. 2020 sraz vrhu A, fotky ze srazu najdete v sekci „Štěňata – Vrh A“

Všechna štěňátka jsou již v nových domovech. Z našeho prvního vrhu jsme si vybrali fenečku Arahi Ori. Více o ní najdete v sekci „Naše feny“. 

Esi nám připravila krásné novoroční překvapení. Dne 1. 1. 2020 se nám narodilo 11 krásných štěňátek – 4 kluci a 7 holčiček. Všechny fotky a bližší informace naleznete v sekci „Štěňata„. Fotky budou průběžně aktualizovány a doplňovány. 

S radostí oznamujeme, že březost byla potvrzena. Narození štěňátek očekáváme kolem 1. 1. 2020.

Dne 1. 11. 2019 proběhlo krytí naší Esiankiki Solipse s Gunthwaite Jack Swagger

Esiankiki Solipse
Gunthwaite Jack Swagger